Lăsând în urmă peste 540 de km de traseu, pedalate prin soare și căldură, încercări de caracter și mult efort, cicliștii noștri au ajuns la destinație - Vama Veche, România! Fiecare din ei au ales să parcurgă acest drum pentru a susține copii și adulții ce suferă de boli incurabile, ce pentru ei e o intenție de a face o faptă bună, iar pentru noi e un exemplu a tot ce înseamnă a fi erou.

Dragi participanți, din partea întregii echipe Hospices of Hope Moldova, dorim să vă mulțumim pentru dorința de a ne ajuta și pentru că, deja pentru al 9-lea an la rând, ne susțineți în organizarea #HospiceBikeTour. Vă mulțumim pentru că ați ales să parcurgeți acest drum deloc ușor, cu scopul de a susține cauza organizației noastre. Puterea de care dați dovadă este impresionantă.

Dacă doriți să susțineți intenția acestor cicliști bravi, mai aveți posibilitatea să îi susțineți, făcând o donație accesând butonul „Donează Acum”, de pe partea dreaptă a site-ului nostru, indicând numele participantului în „detaliile plății” până la finalul cursei caritabile.

Totodată, dorim sa ne manifestăm recunoștința către sponsorii, prietenii organizației și partenerii, care au făcut posibilă organizarea #HospiceBikeTour2024.

Sponsor Silver: OTP Bank
Sponsor Bronze: ULTRA
Parteneri: KVG, GRAWE Carat Asigurări, OMactiv, Moldindconbank, Premier Energy Distribution
Sponsori Prieteni Hospices of Hope Moldova: Coca-Cola HBC Moldova, NoMad Merida CST, Farmacia Familiei, Milina