Anul acesta, cel mai frumos cadou de ziua ta ți-l poți face chiar tu, dăruind speranță celor care au uitat-o demult.

Alătură-te susținătorilor Hospices of Hope Moldova și dăruiește ziua ta de naștere celor care suferă de boli incurabile în regiunile din Republica Moldova.

Cum? Îți zicem noi
* Noi putem să-ți creăm o pagină de colectare de fonduri online;
* Tu o distribui și le spui prietenilor să-ți facă un mic cadou de ziua ta, printr-o donație pentru pacienții Ho

spice pe site, sau la petrecerea ta;
* Și, dacă dorești, noi îți oferim un tort gustos pentru atmosfera de sărbătoare și două sticluțe de rachiu de la Crideni pentru buna dispoziție.
Și, desigur, toată susținerea noastră în organizarea unei campanii și al unei petreceri reușite

Iar dacă mai cunoști pe cineva care ar vrea să-și dăruiască ziua de naștere, invită-l să de alăture acestei campanii. Noi ne bucurăm atunci când familia susținătorilor Hospice crește

Scrie-ne un mesaj aici, pe pagina de facebook, sau un mail la Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.!

Sărbătorește ziua ta de naștere împreună cu C51 și Hospices of Hope Moldova.

Invită-ți prietenii la C51, să sărbătorim împreună cu toți omagiații lunii respectiv!
De asemenea, în loc de cadouri, încurajează-ți prietenii să aducă bani pe care să-i doneze Hospices of Hope Moldova.
Ne vedem la Columna 51!

Următoarea data: 26.07.2019, la ora 18.30, la C51 (str. Columna, 51) pentru cei omagiații lunii iulie