Buletin de știri

Bine ați venit la pagina Buletinului de știri al Hospices of Hope Moldova!

Vă invităm să aruncați o privire în buletinele noastre de știri și să vedeți ce am făcut și ceea ce plănuim să facem. Mai jos găsiți edițiile noastre anterioare:

Vă puteți abona la următoarele noastre buletine de știri prin completarea formularului de mai jos:

Vă rugăm selectați modalitățile prin care ați dori să aflați noutăți legate Hospices of Hope Moldova:

Puteți să renunțați la abonament oricând printr-un click pe linkul din partea de jos a emailurilor noastre.

Utilizăm Mailchimp ca platformă a buletinului nostru de știri. Accesând linkul de mai jos pentru abonare luați la cunoștință că informațiile legate de dumneavoastră vor fi transferate către Mailchimp pentru procesare. Aflați mai multe despre practicile de confidențialitate ale Mailchimp aici.