„Un Mărțișor pentru Speranță” 2020

Alătură-te campaniei „Un Mărțișor pentru Speranță”, cumpără Mărțișoarele create manual de echipele multidisciplinare din Soroca, Orhei, Ocnița, Cahul și Taraclia și pregătește-te să întâmpini primăvara știind că Mărțișorul pe care-l porți aduce lumina în viețile celor care se confruntă cu o boală incurabilă. Mărțișoarele pot fi procurate la biroul Hospices of Hope Moldova de pe str. București 67. Scrieți-ne pe facebook pentru a fi siguri că mai sunt în stoc.

Totodată, în cazul în care doriți să procurați mai multe Mărțișoare pentru angajații, colegii sau membrii familiei, puteți să ne contactați la cristina@hospicesofhope.md sau la 060 394 306.

Aflați mărțișoare confecționate de către echipele, voluntari și beneficiari apăsând pe imaginea: