Quizului de Caritate Hospices of Hope Moldova // Martie

Alătură-te Quizului de Caritate Hospices of Hope Moldova și petrece o seară distractivă alături de prietenii tăi, cu un scop nobil!

În programul serii:
* Testarea cunoștințelor despre muzică, filme, Moldova, animale, tradiții din lumea întreagă și multe altele!
* Petrecerea unei seri distractive alături de prieteni, colegi sau chiar familie!
* Contribuirea la o cauză nobilă.

Cei care doresc să se alăture evenimentului sunt invitați să formeze o echipă de la 2 până la 6 membri și să o înregistreze la adresa events@hospicesofhope.md sau la numărul 060394306. Donația de participare este de 50 lei/persoană, iar fondurile colectate vor fi utilizate pentru ameliorarea vieților celor care se confruntă cu o boală incurabilă.

Așteptăm toți participanții începând cu ora 18.30 la Gallo PUB, pe 11 martie 2020!

Prin participarea la evenimentul nostru, veți contribui semnificativ la dezvoltarea serviciilor de îngrijire paliativă (asistență medico-socială și psiho-emoțională) oferite gratuit persoanelor care suferă de o boală incurabilă î regiunile Orhei, Ocnița, Soroca, Cahul și Taraclia a Republicii Moldova.

*Quizul va fi în întregime în limba engleză.