Quizului de Caritate cu Hospices of Hope Moldova & UK Embassy // Ianuarie

Hospices of Hope Moldova, în colaborare cu Ambasada Marii Britanii în Republica Moldova, te invită să te alături primei ediții a Quizului de Caritate!

Vino pe 22 ianuarie, începând cu ora 18.30, la Gallo PUB (str. Albișoara 78/5) și testează-ți cunoștințele despre filme, geografie, muzică cărți și, desigur, despre Marea Britanie, totodată oferind susținere celor care se confruntă cu boli incurabile în regiunile Republicii Moldova.

Te încurajăm să-ți înregistrezi echipa (maximum 6 persoane) în prealabil la adresa events@hospicesofhope.md sau la +373 60 744 068.

Donația de participare este de 50 MDL/persoană, iar toate fondurile colectate în urma evenimentului vor fi utilizate pentru continuarea dezvoltării serviciilor de îngrijire paliativă oferite gratuit celor care suferă de o boală incurabilă și/sau condiții limitatoare de viață în cadrul Rețelei Naționale de Servicii de Îngrijire Paliativă Hospices of Hope Moldova.

*Quizul se va desfășura în întregime în limba engleză