Cupa la Volei de Plajă Hospices of Hope Moldova

Pozele a primei ediție a Cupei Hospices of Hope Moldova la Volei de Plajă sunt disponibile pe Facebook! Click aici!

Află cum s-a desfășurat prima ediție a Cupei Hospices of Hope Moldova la Volei de Plajă cu acest reportaj făcut de TVR Moldova:

Alătură-te primei ediții a Cupei la Volei de Plajă Hospices of Hope Moldova!

Turneul va avea loc pe data de 3 august 2019, la terenul de Volei de Plajă din parcul Valea Morilor, începând cu ora 8.00 dimineața.

Vrei să participi?
Înregistrează echipa ta scriindu-ne la cristina@hospicesofhope.md sau cu un apel la +373 60 394 306.
O echipă este formată din patru jucători pe teren (plus maximum patru de rezervă).

Companiile, organizațiile și persoanele care doresc să participe sunt invitate să facă o donație de 2000 MDL/echipă, iar toate fondurile colectate în urma evenimentului vor fi utilizate pentru a ajuta persoanele care suferă de boli incurabile în regiunile Orhei, Soroca, Ocnița, Cahul și Taraclia din Republica Moldova.

Totodată, este posibilă și sponsorizarea acestui eveniment! Scrie-ne un mail la adresa cristina@hospicesofhope.md și noi îți vom expedia pachetele de sponsorizare disponibile.

Vă așteptăm pe 3 august!