Campania “Dăruiesc ziua de naștere!”

Anul acesta, cel mai frumos cadou de ziua ta ți-l poți face chiar tu, dăruind speranță celor care au uitat-o demult.

Alătură-te susținătorilor Hospices of Hope Moldova și dăruiește ziua ta de naștere celor care suferă de boli incurabile în regiunile din Republica Moldova.

Cum? Îți zicem noi 🙂
* Noi putem să-ți creăm o pagină de colectare de fonduri online;
* Tu o distribui și le spui prietenilor să-ți facă un mic cadou de ziua ta, printr-o donație pentru pacienții Ho

spice pe site, sau la petrecerea ta;
* Și, dacă dorești, noi îți oferim un tort gustos pentru atmosfera de sărbătoare și două sticluțe de rachiu de la Crideni pentru buna dispoziție.
Și, desigur, toată susținerea noastră în organizarea unei campanii și al unei petreceri reușite 🙂

Iar dacă mai cunoști pe cineva care ar vrea să-și dăruiască ziua de naștere, invită-l să de alăture acestei campanii. Noi ne bucurăm atunci când familia susținătorilor Hospice crește 🙂

Scrie-ne un mesaj aici, pe pagina de facebook, sau un mail la cristina@hospicesofhope.md!

La moment, aceste campanii ” Dăruiesc ziua de naștere” au avut loc în acest an: